17 Kasım


The Marmara, Şişli'nin cephesini aydınlattık!


fotoğrafları görmek için tıklayınız...
 
 14-17 Haziran


"Swarovski " Ürün Eğitimi
Avusturya'nın Innsbruck şehrinde yer alan Swarovski firmasının düzenlemiş olduğu eğitim programına katıldık. Program kapsamında ürünlerin ve yeni gelecek ürünlerin tanıtımları, proje ekibi ile workshop çalışmaları ve proje planlamaları yapılmıştır.

fotoğrafları görmek için tıklayınız...
 
 
5-7 Mayıs - 26-29 Mart

"Architectural Digest Home Design Show" fuarında Rolf Benz standındayıdık.
Fuar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

"Light Fair International" fuarındaydık
Fuar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...
 
 
a
12 Mart
Studiodekor 12 Mart'da New York Design Center'da gerceklestirilen "Check-In To 200 LEX" etkinligine katıldı.


New York ofisimizin çalısanları özellikle restoran, otel ve spa tipi projelerde kullaılabilecek ürünlerimizi, şarap, şampanya ve müzik eşliğinde showroomu dolduran misafilere sundular.

fotoğrafları görmek için tıklayınız...
 
 
a

4-6 Şubat

"We-ef" ürün tanıtımı eğitimindeydik.

Studiodekor olarak yaptığımız ziyaret ile, We-ef aydınlatma firmasının Almanya'nın Berlin şehrindeki fabrikasında ürünlerin tanıtımı ve üretim aşamalarının gösterildiği bir eğitim programına katıldık.

fotoğrafları görmek için tıklayınız.
 
 

17 Aralık

"Aydınlatma" konferansı

Firmamız kurucularından Gürol Ayan İstanbul Üniversitesinde Peyzaj Mimarlığı öğrencilerine "Aydınlatma" konulu bir konferans verdi.
 
 


5-7 Kasım

Studiodekor New York Büyük showroom açılışı

Peyzaj, cephe ve iç mimari aydınlatma tasarımlarını profesyonelliği ile esaslı ve lüks bir görünüme kavuşturan Studiodekor, birbirinden farklı ve özel Avrupa aydınlatma ürünlerini artık New York Design Center'daki yeni showroomunda da sergiliyor.
Studiodekor; Amerika'nın New York şehrinde yer alan showroomunun büyük açılışını kutlamak amacı ile 5-7 Kasım tarihleri arasında 3 gün süren bir kokteyl düzenledi.

 
 


29 Ekim

3. Geleneksel NYDC maskeli balo davetini aydınlattık.

New York Design Center' da 29 Ekim akşamı tüm tasarımcıların davetli olduğu bir maskeli balo ve parti düzenlendi. Bu yıl 3.sü düzenlenen ve artık geleneksel bir hal alan etkinliğe, Studiodekor hem sponsor hem de etkinliğin aydınlatmasını yapan firma olarak katıldı. Bina lobisi ve maskeli balonun yapılacağı
11. kat Studiodekor tarafından geceye özel bir biçimde atmosferine uygun olarak aydınlatıldı.

 
 


16.Temmuz

FIRST LOOK'un 4.yılı

New York Design Center'da her yıl yapılan ve tamamı yeni dekorasyon ürünlerinin tasarımcılara tanıtıldığı bir etkinlik olan First Look' un bu yıl 4. sü düzenlendi. 16 Temmuz' da gerçekleştirilen etkinlik için Studiodekor'un aydınlatma konsepti beğenildi ve uygulandı. Geceye, renk değiştiren LED'lerle dinamik bir ortam hazırlandı.

 
 


Haziran

Tasarım Sayı:182

STUDIODEKOR'DAN VICTORIA
6-11 Nisan tarihleri arasında Frankfurt'ta düzenlenen Light and Building fuarında Design Plus ödülü alan Victoria duvar armatürünün tanıtımı yapılmıştır. Tasarım niteliği, malzeme seçimi, teknik & ekolojik nitelik ve genel konsept olarak değerlendirilerek seçilen TAL'in Victoria armatürü fuarda olduğu kadar projelerde de hak ettiği ilgiyi görmektedir.

 
 


Haziran

Villa Dekorasyon Sayı:1

DEKORASYON - AYDINLATMA EVİMİN IŞIĞI
Boyutu ve görünümü yenilenen derginin ilk sayısında New York ve Türkiye Quasar distribütörü Studiodekor'un seçtiği, farklı ışık kaynakları kullanılarak tasarlanmış şık ve konsept armatürler tanıtılmıştır.

 
 


Mayıs

Frame Türkiye Mayıs-Haziran Sayı:1

Hollandalı Quasar firmasının en gösterişli ve dikkat çekici sarkıt armatürlerinden Ali Stair, Frame dergisinin 2. sayısında ilgi çekici aydınlatmalar arasında yer almıştır.

 
 


Nisan

Landscape Contractor National Nisan Sayı:11, No:4

CONTRAST AND FIXTURE SELECTION / LIGHTING FIT FOR A PRINCESS
Türkiye'deki en iyi aydınlatma tasarımı ve uygulama firmalaırından biri olarak tanıtılan Studiodekor, uygulanmış çeşitli projeleri ile Amerika'da aylık yayınlanmakta olan peyzaj tasarım dergisinde yer almıştır.

 
 

6-11 Nisan
Light+Building Frankfurt Fuarı


Studiodekor ekibinin tam kadro katılımı ile gerçekleştirilen Light+Building Frankfurt fuar ziyareti, toplantı ve eğitimlerden oluşan yoğun bir program altında tamamlanmıştır.
 
 


Şubat

PLD Türiye Şubat-Mart Sayı:19

FAİK SÖNMEZ İSTİNYE PARK MAĞAZASI
İç mimarisi kadar aydınlatmasıyla da dikkat çeken mağazada dekoratif ve teknik aydınlatmanın birarada kullanılmasının sunduğu farklı tasarım mimar, mağaza sahipleri ve müşteriler tarafından beğeni topladı.

 
 Şubat

Lightworld Şubat-Mart Sayı:10

KESİNTİSİZ ÇİZGİSEL AYDINLATMA Arena ofis binası, kesintisiz lineer gömme ve sarkıt armatürlerden, ankastre duvar armatürlerine, gizli aydınlatmalardan, zemin gömme tip armatürlerine kadar hareketli ve bir o kadar da şık aydınlatması ile göz doldurarak Lightworld dergisinde yerini almıştır.

 
 


Ocak

Dekorasyon - Decoration Guide

HAYAL SATIN ALAMAZSINIZ,ONU GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜRSÜNÜZ
Villa sahipleri ve mimarlar için referans kaynağı olan rehber,Studiodekor'un bazı uygulanmış projeleri ve showroom ürünlerinin de tanıtımını içermektedir.

 
 


Ağustos

Lightworld Ağustos-Eylül Sayı:7

RENGARENK BİR BAHÇE
Boğaz'a nazır Kuruçeşme villası'nın Studiodekor tarafından çalışılan renkli peyzaj aydınlatması İstanbul'un hareketli gece hayatına da uyum sağlamıştır.

 
 


Temmuz
BOB Best of Best Temmuz Sayı:17

ESMA SULTAN YALISI CIVIL CIVIL
ABDİ İBRAHİM İLAÇ A.Ş. AYDINLATMA PROJESİ
Studiodekor tarafından projelendirelen iki farklı cephe derginin mimari tanıtımlarında yayımlanmıştır. Tasarım aşamalarının anlatıldığı ve proje fotoğraflarının yer aldığı dergide uluslar arası nitelikteki projeler ele alınmaktadır.

 
 


Haziran

Lightworld Haziran-Temmuz Sayı:6

BEYAZ IŞIKLA TASARIM
Abdi İbrahim AR-GE binasında yer alan konferans salonunun sıcak ışık kaynakları kullanılarak soğuk ışık görünümünde aydınlatılmasıyla Studiodekor'un teknik çözümlerde gösterdiği başarı ele alınmıştır.

 
 

12-15 Haziran
Space Syntax

12-15 Haziranda yapılan Space Syntax Sempozyum'un aydınlatma sponsorluğunu Studiodekor üstlendi.
 
 


Nisan

Lightworld Nisan-Mayıs Sayı:5

XENON LAMBANIN SICAK RENKLİ IŞIĞI
Studiodekor'un distribütörlüğünü yaptığı, lineer aydınlatma armatürü çözümlerinde uluslar arası başarıya sahip Agabekov-un Barcelona'da aydınlattığı katedral, Lightworld'ün 5. sayısında yer almıştır.

 
 

Nisan
İTÜ Mimarlık Fakültesi "Pazartesi Seminerleri"

İtü mimarlık fakültesi peyzaj mimarlığı bölümü "Pazartesi seminerleri" kapsamında düzenlenen seminer programında, firmamız kurucularından Gürol Ayan "peyzajda aydınlatma" konulu bir konferans verdi.
 
 


Aralık
Elle Dekor Aralık

Elle dekor dergisi karlar kraliçesi temalı yeni yılın ilk sayısının çekimlerini studiodekor showroomunda gerçekleştirdi.
 
 


Aralık
Agabekov Eğitim Programı

Studiodekor olarak yaptığımız ziyaret ile, Agabekov aydınlatma firmasının İsviçredeki fabrikasında yeni ürünlerin tanıtımı ve üretim aşamalarının gösterildiği bir eğitim programına katıldık.
 
 


Aralık
"Peyzaj'da Aydınlatma" konferansı

Firmamız kurucularından Gürol Ayan İstanbul Üniversitesinde Peyzaj Mimarlığı öğrencilerine "Peyzaj'da aydınlatma" konulu bir konferans verdi.

 
  _________________________________________________________________________________________________________________  
  All Rights Reserved 2011                                                                                                                                                                                                                                                Site Haritası